top
logo

Zasoby Pomocy Społecznej

Zamówienia publiczne


PDF Drukuj Email
środa, 31 lipca 2019 15:20

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie

i Zespół Interdyscyplinarny Gminy Bytów

zapraszają do udziału w projekcie


"RAZEM PRZECIW PRZEMOCY - WSPARCIE RODZIN ZAGROŻONYCH I DOZNAJĄCYCH PRZEMOCY"


Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz budżetu Gminy Bytów


  1. Profilaktyka o charakterze edukacyjnym dla rodziców w szkołach (IX - X 2019) - prelekcja ma na celu zwiększenie świadomości na temat rodzajów przemocy, głównie przemocy w rodzinie. Słuchacze dowiedzą się jak rozpoznać przemoc oraz jak interweniować w przypadku wystąpienia przemocy.
  2. Warsztaty "Agresja pod kontrolą" (IX - XI 2019) - warsztaty skierowane są do rodziców i dzieci z rodzin zagrożonych przemocą lub rodzin uwikłanych w przemoc będących w procesie zmian.
  3. Warsztaty "Bez klapsa" (IX - XI 2019) - przeznaczone będą dla osób z rodzin zagrożonych przemocą lub rodzin uwikłanych w przemoc będących w procesie zmian, mających trudność z konstruktywnym radzeniem sobie ze złością (tłumiących złość, wyładowujących złość w agresywny sposób).
  4. Grupa wsparcia (VI - XII 2019) - przeznaczone dla osób doznających przemocy w rodzinie, w szczególności zaczynających zmiany mające na celu zatrzymanie przemocy.
  5. Konsultacje pedagogiczne (IX - XII 2019) - przeznaczone dla osób/rodziców przejawiających zachowania przemocowe/agresywne w relacjach z dziećmi w wieku szkolnym prowadzone przez pedagoga.
  6. Konsultacje psychologiczne (IX - XII 2019) - przeznaczone dla osób/rodziców przejawiających zachowania przemocowe/agresywne w relacjach z dziećmi w wieku szkolnym prowadzone przez psychologa.

Osoby zainteresowane udziałem w poszczególnych działaniach zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu.

koordynator - Anna Piszczatyn

nr telefonu: 59 822 51 01/59 822 55 81

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

...

Reklama
Reklama
Reklama

Pomoc prawna


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla colourful template advanced hosting (video) Valid XHTML and CSS.